Doktora Sorun Sizi Dinliyoruz

Kanser Haftası Etkinliği

Mamografi ve kadın sağlığı merkezinde Çalışanı Radyolog Dr.Hikmet KARAGÜLLÜ tarafından verilen seminer de meme kanserleri ve erken tanının önemi üzerinde duruldu. Sonrasında misafir konuşmacımız Birsen YALÇIN meme kanseri tanısı konulduktan sonra yaşamış olduğu süreçten, tedavisinden ve hayata bağlı kalmanın öneminden vurgular yaparak meme kanserine karşı savaşını bizlerle paylaştı. Alzheimer merkezinde yapılan etkinliğe 15 kişi katılmıştır.Etkinlik katılımcıların soru cevap kısmı ile sonlandırıldı.

Dr.Rana Beşe Sağlık Polikliniği Beslenme Uzmanı Figen Fişekçi Üvez ve Medikal Park Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Şerafettin Özer tarafından Verilen Seminerde Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Yaşam Güçlü Bağışıklık Ve Kanser Tedavisinde Beslenme Nasıl olmalı Konuları İşlenmiştir.Alzheimer Merkezinde Yapılan Etkinliğe 45 Kişi Katılmıştır

Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı ve Dr.Rana Beşe Sağlık Polikliniği Çalışanı Psikiyatrist Osman Ağa Önal Düzenlenen Seminerde Psiko -Onkoloji Konusunu Anlatmıştır.Alzheimer Merkezinde Yapılan Seminere 11 Kişi Katılmıştır.

Dr.Rana Beşe Sağlık Polikliniğinde Radyolog Olarak Görev Yapan Prof.Dr.Güner Sönmez Düzenlenen Seminerde Tiroid Kanserlerini Anlatmıştır.

Poliklinikte Yapılan Seminere Hastaların Yanı sıra Poliklinik Çalışanları da Katılmıştır.Radyolog Hastalar Tarafından Sorulan Soruları Cevaplamıştır.

Geri Dön
Access to the path 'C:\Apps\Web\korkmazaltugpoliklinigi.org\wwwroot\sitemap.xml' is denied.